Classic photo album WILD ONE – Blue whale (Kopia)
250,00 zł – 280,00 zł
Photo album 30×30 cm
40 pages layered with a parchment
canvas cover
Description
Album fotograficzny 30×30 Truskawka
Album fotograficzny 30×30 Truskawka to ręcznie wykonany album na zdjęcia, który łączy w sobie radość, kolor i indywidualny styl. Idealny na wakacyjne wspomnienia, rodzinne fotografie czy artystyczne projekty. Każdy egzemplarz tworzony jest w Polsce z najwyższą dbałością o jakość i szczegóły.
Co wyróżnia ten album:
-
Karty przekładane pergaminem dla ochrony zdjęć
-
Kolor kart do wyboru: śmietankowe lub czarne
-
Liczba stron: 40, 60 lub 100 – dopasuj do swoich potrzeb
-
Możliwość personalizacji okładki – jeśli masz własny pomysł, napisz: kontakt@clesheo.pl
-
Wysokiej jakości materiały, trwałe i eleganckie
-
Czas realizacji: około 10 dni roboczych + wysyłka kurierska
Dlaczego warto:
Album fotograficzny 30×30 Truskawka pozwala przechowywać wspomnienia w oryginalny i zabawny sposób. Doskonały na prezent lub własną kolekcję zdjęć, łączy kreatywny design z funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania.
Alboom – kolekcja albumów na zdjęcia z autorskimi okładkami
Każdy album z kolekcji Alboom to małe dzieło sztuki – autorska okładka pełna charakteru podkreśla Twoją kreatywność i indywidualny styl. Album fotograficzny 30×30 z truskawką wpisuje się w tę ideę, oferując wyjątkowy, ręcznie wykonany produkt.
Sprawdź inne nasze albumy: Kliknij tutaj
Wszystkie nasze albumy to ręczna robota – tworzone na zamówienie, z czułością i dbałością o każdy szczegół. Dlatego prosimy: zamawiaj z sercem. Nie przyjmujemy zwrotów.
Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami:
Znajdziesz nas na Instagramie – @clesheo
Additional information
Kolor kart | Karty ecru, Karty czarne |
---|---|
Ilość stron | 40, 60, 100 |
Reviews
There are no reviews yet.